Охрана труда (Occupational safety and health)

Главная » 2014 » Май » 23 » Підсумки конкурсу школярів "Безпека очима дітей" 2014
13:39
Підсумки конкурсу школярів "Безпека очима дітей" 2014
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
«ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Харківська обласна громадська організація
«СПІЛКА ФАХІВЦІВ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ»
МАЛА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (МАБЖ)
Кафедра «ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА»

ЗВІТ
про проведення серед школярів м. Харкова та Харківського регіону Другого конкурсу «Безпека очима дітей» у березні - квітні 2014 р. на базі кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет».

"Безпека очима дітей"

У конкурсі прийняли участь 105 школярів віком від 10 до 16 років з 34 навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.
Всього подано робіт 103, з них 88 друкованих робіт та 15 малюнків.
НОМІНАЦІЇ КОНКУРСУ:
1. Інформаційні небезпеки у суспільстві
2. Небезпеки в громадських місцях
3. Природні небезпеки
4. Техногенні небезпеки
5. Транспортні небезпеки
ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ:
А) Від 13 до 14 років;
Б) Від 15 до 16 років.

Конкурсні роботи були представлені школярами у вигляді рефератів та малюнків.
ОЦІНЮВАННЯ РЕФЕРАТІВ.

У НОМІНАЦІЮ "ІНФОРМАЦІЙНІ НЕБЕЗПЕКИ У СУСПІЛЬСТВІ" БУЛО ПОДАНО 22 РОБОТИ.
З них у групі 13-14 років – 11 шт., 15-16 років –10 шт. та 1 робота – 10 років.
Група 13-14 років.

Перше місце у групі 13-14 років отримали Мікуліна Анна Олександрів-на(м. Первомайськ, Харк. Обл., ЗОШ № 2; керівник Плотнікова В.Д., та Калашник Кристина, (Харківська ЗОШ № 41, керівник Третьякова І.Л.).
Друге місце у групі 13-14 років отримали Бихун Ірина Сергіїв-на(Красноградський НВК № 3, керівник Губа В.В.); Долженко Анастасія Олександрівна, Кузьма Єлизавета Анатоліївна, Кегичівський ліцей, керівник Марченко Любов Олександрівна); Мирошниченко Владислав Олексійович(Харківська ЗОШ № 91, керівник - ?).
Третє місцеу групі 13-14 років Мирошниченко Тетяна Сергіїв-на(Харківська обл., Шульська ЗОШ 1-2 ступеня, керівник Смирнова Віра Миколайовна), Тишенко Юлія Олександрівна, (Красноградський НВК № 2, Вчитель ?); Максименко Юлія Олександрівна, (Первомайський р-н, Грушинська ЗОШ 1-2 ступеня), керівник Чубукін О.О.); Самойленко Дмитро Олександрович, Кегичівський ліцей, вчитель Марченко Любов Олексіївна).
Заохочувальна: Шепеленко Марія Едуардівна, Харківська ЗОШ № 53, вчитель Ізотова Галина Владимирівна.

Група 15-16 лет.
Перше місце у групі 15-16 років отримали: Лаврененко Софія Валеріївна, Харківська ЗОШ №151, вчитель Гога С.С.; Михайліченко Ігор Володимирович, Куп'янська ЗОШ №1, вчитель Ківшарь В. М; Шейка Анастасія Олександрівна, Харківська ЗОШ № 126, вчитель Кочанова Н.В.; Кадина Олеся Владиславівна, Куп'янська НВК №3, вчитель Рябець Л.Л.
Друге місце у групі 15-16 років отримали: Лисенко Ірина Юріївна, Біль-шовицька гімназія, Первомайського р-н; Микитинець Євгеній Іванович, Красноградський НВК № 3, вчитель Зінченко Лілія Миколайовна; Моісеєнко Ростислав Сергійович, Харківська гімназія № 12, вчитель Оленич О.З.; Марченко Любов Олексіївна, Кегичівський ліцей, вчитель Таранець К.С.
Третє місце у групі 15-16 років Мазепа Наталія В'ячеславова, Красноградський медичний коледж, вчитель Шульженко Н.В.
Заохочувальна: Свистун Леся Вікторівна, Красноградська ЗОШ № 1, вчи-тель Кравченко С.І.
Заохочувальна:Абазін О.О., (10 років), Харківська ЗОШ №102, вчитель
Абазіна Л.В.

У НОМІНАЦІЮ "НЕБЕЗПЕКА В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ" ПОДАНО 10 РОБІТ.
З них у групі 13-14 років – 2 шт., 15-16 років –8 шт.
Присудження здійснювалось без урахування вікових груп.
Перше місце: Шевченко Ігор Андрійович, Харківська ЗОШ №102, вчитель Абазіна Л.В.; Лінива Карина Олександрівна, Куп’янський НВК №2, вчитель Монотаха Г.В.
Друге місце: Гладковська Анна Дмитрівна, Харківська ЗОШ № 52, вчитель Широка Г.Д.; Максименко Микита, Куп’янський НВК №2, вчитель Монотаха Г.В.
Третє місце: Литовченко Олег Юрійович, Наталинський НВК, Красноградського р-н, вчитель (?).

У НОМІНАЦІЮ "ТЕХНОГЕННІ НЕБЕЗПЕКИ" ПОДАНО 16 РОБІТ.
З них у групі 13-14 років – 9 шт., 15-16 років – 7 шт.
Група 13-14 років.
Перше місце: Довгопол Анастасія Юріївна, Красноградська гімна-зія"Гранд", вчитель Хіль Тетяна Вікторівна; Чепа Євгенія Юріївна, Первомайська ЗОШ №2, вчитель Плотнікова В.Д.
Друге місце: Гацько Віталій Геннадійович, Харківська ЗОШ №102, вчи-тель Абазіна Л.В.; Мирзоян Лолита Рафиковна, Харківська ЗОШ № 53, вчитель Ізотова Галина Володимирівна.
Третє місце: Веренич Каріна Петрівна, Кегичівський ліцей, вчитель Мар-ченко Любов Олексіївна; Пугачева Александра Сергіївна, Харківська ЗОШ № 53, вчитель Ізотова Галина Володимирівна.
Група 15-16 лет.
Перше місце: Сенная Дарина Вікторівна, Первомайська ЗОШ №7, вчитель (?).
Друге місце: Науменко Дар'я Павлівна, Піщанський НВК Красноградського р-н, вчитель Юдіна М.В.; Валовий Олег Сергійович, Харківська ЗОШ № 151, вчитель Милована Т.Ю.
Третє місце: Литвинова М.В., Харківська ЗОШ № 151, вчитель Милованова Т.Ю.

У НОМІНАЦІЮ "ПРИРОДНІ НЕБЕЗПЕКИ" ПОДАНО 30 РОБІТ.
З них у групі 13-14 років – 15 шт., 15-16 років – 15 шт.
Група 13-14 років.
Перше місце: Євтушенко Степан Дмитрович, Харківська ЗОШ № 114, вчитель Аверина Ганна Вікторівна; Коломиєць Надія Ігорівна, Красноградська гімназія "Гранд", вчитель Хіль Тетяна Вікторівна.
Друге місце:Стаднік Єлизавета Ярославівна, Кегичівський ліцей, вчитель Марченко Любов Олексіївна; Лисюк Анастасія Юріївна, Кегичівський ліцей, вчитель Марченко Любов Олексіївна.
Третє місце: Королюк Єлізавета Вікторівна, Харківська ЗОШ № 53, вчитель Ізотова Галина Владимирівна; Павлов Михаил Константинович, Харківська ЗОШ № 151, вчитель Милованова Тетяна Юріївна; Синиця Євгенія Романівна, Червонознаменівська ЗОШ, вчитель Бутко Анатолій Васильович.
Група 15-16 лет.
Перше місце: Ковальчук Анастасія Сергіївна, Харківський ліцей №107, вчитель Носікова Оксана Петрівна; Бардакова Владислава Володимирівна, Красноградський НВК № 2, вчитель-?.
Друге місце: Прокопенко Вікторія Ігорівна, Куп’янський НВК №2, вчитель Монотаха Г.В; Чухрай Ксенія, Красноградський професійний ліцей, вчитель -?.
Третє місце: Зеленська Світлана Сергіївна, Красноградський медичний коледж, вчитель Шульженко Н.В.; Бондаренко Денис Андрійович, Первомайська ЗОШ № 2, вчитель Плотнікова Вікторія Дмитрівна.

У НОМІНАЦІЮ "ТРАНСПОРТНІ НЕБЕЗПЕКИ" ПОДАНО 9 РОБІТ.
З них у групі 13-14 років – 5 шт., 15-16 років – 4 шт.
Група 13-14 років.
Перше місце: Мироненко Ангеліна Олексіївна, Харківська ЗОШ №102, вчитель Абазіна Л.В.
Друге місце: Симонова Анна Михайловна, Харківська ЗОШ №151, вчи-тель Милована Т.Ю., Головчиц Вероніка Вікторівна, Харківська ЗОШ № 53, вчитель Ізотова Г. В.
Група 15-16 лет.
Перше місце: Плитнік Марія Володимирівна, Красноградська ЗОШ №1, вчитель Кравченко С. Ч., Доценко Тетяна Олексіївна, Красноградський медичний коледж, Шульженко Н.В.

ОЦІНЮВАННЯ МАЛЮНКІВ.
Всього було подано 15 малюнків, з них у групі 13-14 років – 12 шт., 15-16 років – 3 шт. Враховуючи таку кількість робіт та нерівномірний їх розподіл по вікових групах та номінаціях, оцінювання малюнків проводили без їх врахування. Воно проводилось шляхом опитування викладачів та співробітників кафедри Охорона праці та навколишнього середовища НТУ"ХПІ", з визначенням переможців по кількості позитивних відгуків. В опитуванні взяло участь 28 викладачів та співробітників кафедри, спираючись на їхнє оцінювання було визначено переможців.
Перше місце: Соколов Владислав, Богуславська ЗОШ, вчитель-?
Друге місце: Бражнік Ліліана, Новоплатонівська ЗОШ, вчитель-?
Третє місце: Манукян Давид Торгомович, Медведівська ЗОШ, вчитель Іванісенко Зоя Василівна; Деревяніна Марія, Первомайський будинок дитя-чої та юнацької творчості, вчитель Безлєпкіна Надія Олександрівна; Шаповалова Валерія, Новоплатонівська ЗОШ, вчитель-?
4. Організаційний комітет визначив загальні підсумки по віковим категоріям у кожній номінації. По кожній номінації було визначено три призових місця, загальна кількість переможців складає 57 школярів. Найбільшу кількість переможців підготували педагоги-організатори таких шкіл:
Кегичівський ліцей, Харківські ЗОШ № 151 по - 5 переможців;
Харківська ЗОШ № 53 - 4 переможця;
Куп'янський НВК № 2, Харківська ЗОШ № 102, Красноградський медичний коледж - по 3 переможця,
Красноградські НВК № 3, НВК № 2; Красноградська гімназія "Гранд", Первомайська ЗОШ № 2 - по 2 переможця.
Категория: Абитуриент | Просмотров: 297 | Добавил: ADMINTOP | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Среда, 17.01.2018, 00:59
Приветствую Вас Гость

Форма входа

Категории раздела

Информация для участников Олимпиады и преподавателей по Охране труда [3]
Срочная информация
Абитуриент [9]
Материал для тех кто собирается поступать в университет на специальность Охрана труда - 6.170202 в Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт" на кафедру "Охрана труда и окружающей среды"
студенты [8]
студенты обучающиеся в высших учебных заведениях
преподаватели [3]
преподаватели высших учебных заведений
Слушатели курсов [1]
слушатели курсов повышения квалификации МИПК, НТУ "ХПИ"

Поиск

Календарь

«  Май 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архив записей

Друзья сайта

  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета
  • Кулинарные рецепты
  • Статистика


    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0